Lifestyle

Najmodniejsze tatuaże damskie na nadgarstku

Tatuowanie to jedna z form ozdabiania ciała, które cieszą się stale rosnącą popularnością. Należysz do grona osób, którym się to podoba i pragniesz zafundować sobie pierwszy wzór, który zagości na Twojej skórze na stałe? Znakomitym pomysłem będzie rozpoczęcie swojej przygody z tym rodzajem sztuki od czegoś stosunkowo niewielkiego. Świetnie sprawdzą się modne tatuaże dla kobiet na nadgarstku. Oto kilka ciekawych inspiracji!

Małe tatuaże na nadgarstku, które wzbudzą zachwyt swoim minimalizmem

Tym, co zawsze się obroni, jest minimalizm. Proste, pozbawione zbędnych dodatków wzory zachwycą swoim uniwersalnym i ponadczasowym charakterem oraz nigdy nie wyjdą z mody. Przy ich pomocy upamiętnisz wyjątkową datę, nanosząc ją na rękę jako kilka rzymskich bądź arabskich cyfr. Tego rodzaju modne tatuaże damskie są popularne nawet wśród gwiazd ze świata kina i muzyki, warto więc rozważyć skuszenie się na jeden z nich. Pozostając w tematyce skoncentrowanej wokół tego, co nieskomplikowane, nie sposób nie wspomnieć o tatuażach sprowadzających się wyłącznie do jednej lub kilku liter. Mogą one symbolizować inicjały Twoich ukochanych osób, pierwszą literę Twojego imienia bądź skrót od wybranego przez Ciebie słowa. Możliwości jest bardzo wiele, a dużą zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że posiada ono nieco tajemniczy i intrygujący charakter. Jeśli zechcesz, nikt poza Tobą nie będzie w stanie odgadnąć jego znaczenia! Idąc o krok dalej, wytatuuj na wewnętrznej stronie ręki zdanie bądź nieco dłuższy cytat, który jest dla Ciebie istotny i  pochodzi z piosenki, filmu, bądź książki. Takie działanie cieszy się dużą popularnością, jednak z uwagi na to, że sentencje nie powtarzają się zbyt często, wciąż będziesz mogła cieszyć się unikalnym wzornictwem.

Kreatywnie, wyjątkowo i z pomysłem

Kobiece tatuaże na nadgarstku często przyjmują formę rozmaitych symboli graficznych. Masz tutaj naprawdę szerokie pole do popisu. Postaw na klasykę, która zachwyca urokiem i prostotą i ozdób swój nadgarstek małym konturem serca, kilkoma gwiazdkami lub symbolem słońca. Jesteś wielką miłośniczką zwierząt? W takim razie odcisk psiej lub kociej łapki będzie doskonałym wyborem! Niech zainspirują Cię instagramowe tatuaże damskie na nadgarstku, które robią prawdziwą furorę w mediach społecznościowych wśród przedstawicielek płci pięknej w różnym wieku. To między innymi połączenia słów oraz prostych grafik. Zapewne nie raz widziałaś wzór bazujący na znaku nieskończoności.

Zmodyfikuj go nieco i wpleć w niego datę, słowo, bądź inny element, który nada indywidualnego wyrazu. Na topie są wszelkie wzory nawiązujące do kosmosu i magii. Jeśli fascynuje Cię ezoteryka, to, co zagadkowe i pozbawione przyziemności może się okazać, że to coś dla Ciebie. Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z trendami, ale pamiętaj, że nic nie ogranicza Twojej wyobraźni i z powodzeniem sama możesz wykonać projekt tego, co znajdzie się później na Twoim ciele. Takiego dzieła nie zastąpią nawet najmodniejsze tatuaże damskie na nadgarstku!

komenatrz

Leave a Comment