Uncategorized

Majtki chłonne – doskonała ochrona na dzień i na noc

Artykuły higieniczne na nietrzymanie moczu powinny zapewniać najwyższy stopień ochrony zarówno przed zawilgoceniem ubrania i skóry, jak i przykrym zapachem. By tak się stało, należy odpowiednio dobrać je pod względem chłonności wkładu i rozmiaru, a także w przypadku majtek chłonnych – umiejscowienia wkładu chłonnego. Sprawdź, jak właściwie wybrać majtki chłonne.

Majtki chłonne damskie i męskie – na czym polega różnica?

Majtki chłonne damskie i te przeznaczone dla mężczyzn różnią się pod względem wyglądu tak samo jak zwykła bielizna damska i męska. Podstawowa różnica to jednak umiejscowienie wkładu chłonnego. Jest on pomyślany tak, by optymalnie spełniać swoje główne zadanie, czyli zabezpieczać przed zawilgoceniem. Uwzględnione zostały różnice w anatomii kobiet i mężczyzn, dlatego majtki chłonne TENA dają gwarancję suchości przy lekkim i średnim stopniu nietrzymania moczu. Przy zakupie należy kierować się adnotacją na opakowaniu, np. TENA Men to produkty przeznaczone dla mężczyzn, zaś TENA Lady to artykuły higieniczne dla kobiet. Majtki chłonne damskie mają wkład chłonny w środkowej części, czyli tam, gdzie jest on najbardziej potrzebny, natomiast w wersji męskiej wkład chłonny umieszczony jest bardziej z przodu.

Majtki chłonne – skuteczna i dyskretna ochrona

Majtki chłonne wysokiej jakości, np. TENA, to doskonałe zabezpieczenie przed wilgocią, przeciekaniem i przykrym zapachem na wiele godzin przy lekkim i średnim stopniu nasilenia inkontynencji. To ważne zarówno dla zdrowia i komfortu fizycznego, jak i samopoczucia psychicznego osoby cierpiącej na nietrzymanie moczu. Majtki chłonne damskie i męskie są też niezwykle dyskretną ochroną, ponieważ pod względem wyglądu nie różnią się od zwykłej bielizny. Bez obaw można założyć je pod bardzo obcisłe spodnie czy sukienkę, a nawet pod legginsy. Majtki chłonne damskie TENA Lady Pants Noir w czarnym kolorze są bardzo eleganckie i sprawdzą się nawet pod wieczorową kreację. Taka dyskretna ochrona ma dla wielu osób ogromne znaczenie i sprawia, że czują się one pewniej i lepiej.

Majtki chłonne na noc – czy warto je stosować?

Spokojny sen bez konieczności wybudzania się na wizyty w toalecie ma duże znaczenie dla zdrowia i komfortu psychicznego. Przy lekkim i średnim nasileniu nietrzymania moczu majtki chłonne zapewnią odpowiednią ochronę na noc i miłe poczucie suchości. Można stosować je także na przykład w czasie podróży, gdy podpaski czy wkładki urologiczne mogą okazać się niewystarczające. Zarówno majtki chłonne damskie, jak i męskie zakłada się jak zwykłą bieliznę, natomiast ich zdejmowanie ułatwiają rozrywalne szwy. Przy wyborze produktu należy też zwrócić uwagę na jego rozmiar, tak by majtki chłonne były idealnie dopasowane. Majtki chłonne TENA są dostępne w rozmiarach od XS do XL. Najprościej jest dobrać właściwy rozmiar, mierząc obwód bioder. Można też przy zakupie kierować się rozmiarem zwykłej, noszonej na co dzień bielizny. Warto też zapytać lekarza o możliwość refundacji artykułów higienicznych na nietrzymanie moczu.

 

Leave a Comment