Lifestyle

Co kupić na urodziny koleżance z pracy?

W pracy spędzasz sporą część swojego życia i z reguły jedną trzecią dnia. W większości przypadków towarzyszą Ci także inne osoby z którymi łączą Cię różne relacje. Gdy są one pozytywne, bardzo dobrze wpływa to na atmosferę oraz pozwala realizować zawodowe obowiązki w komfortowych warunkach i z uśmiechem na ustach. Pragniesz wtedy pokazać drugiemu człowiekowi, że pamiętasz o ważnych dla niego wydarzeniach i że Ci na nim zależy. Jeśli zastanawiasz się jaki prezent urodzinowy dla współpracownika kupić oto kilka inspiracji!

Podarunek dopasowany do osoby

Najlepsze podarunki to te, które są dobrze dopasowane do osobowości, zainteresowań i charakteru adresata. Innymi kategoriami będziesz więc kierować się wtedy, gdy chcesz kupić prezent dla koleżanki z pracy, z którą łączą Cię wyłącznie zawodowe relacje, a innymi wtedy, gdy szukasz czegoś dla bliskiej przyjaciółki z zespołu, z którą regularnie widujesz się także w czasie wolnym. W pierwszym przypadku najbezpieczniej będzie postawić na praktyczne i uniwersalne rozwiązania. Kalendarz lub notatnik w solidnej, ozdobnej oprawie, pióro bądź długopis o ciekawej warstwie graficznej albo interesująca podkładka pod myszkę – to propozycje, które cieszą się największą popularnością. Zdecydowanie warto zainwestować także w kubek lub filiżankę, które zawsze przydają się w biurze. Jeżeli środki finansowe na tego rodzaju urodzinowy prezent są zbierane przez większą liczbę pracowników, dobrze będzie przeznaczyć je na zakup bonu lub karty przedpłaconej do drogerii, perfumerii, sklepu z elektroniką lub jednego z hipermarketów. To lepsza opcja niż sięgnięcie po drobiazg, który może okazać się nieprzydatny i zupełnie nietrafiony.

Prezent urodzinowy dla koleżanki, który wywoła szczery uśmiech na jej twarzy

Chcesz kupić prezent na urodziny dla kogoś bliskiego, kogo doskonale znasz? W takim razie masz dużo większe pole do popisu! Miłośniczki literatury będą zachwycone, gdy znajdą na swoim biurku najnowszą książkę swojego ulubionego autora albo publikację z gatunku, który szczególnie sobie cenią. Twoja koleżanka uwielbia muzykę? Podaruj jej kolekcję płyt albo bilet wstępu na koncert czy festiwal, podczas którego będzie doskonale się bawić i który na długo zapisze się w jej pamięci!
Przypomnij sobie, czy jest coś, o czym Ci opowiadała. Jeśli tak, a znajduje się to w zasięgu Twojego budżetu, problem rozwiązany! Szczególnie ciekawą opcją są vouchery uprawniające do wyjazdu na weekend do SPA, gdzie będzie można zapomnieć o trudach codzienności i odrobinę się zrelaksować. Możesz pójść też o krok dalej. Jako prezent urodzinowy dla koleżanki z pracy rewelacyjnie sprawdzi się wykupienie bonu, który pozwoli jej zasmakować adrenaliny i skoczyć ze spadochronem. Oczywiście taką opcję weź pod uwagę tylko wtedy, gdy wiesz, że druga osoba lubi tego rodzaju aktywności. Zazwyczaj wiąże się to również z nieco większym kosztem, dlatego dobrze będzie ufundować taki podarunek z kilkoma innymi współpracownikami. Możliwości jest tak wiele, że z pewnością znajdziesz tę najlepszą.

komenatrz

Leave a Comment