Lifestyle

Jaki tatuaż wybrać pod biustem? Wzory i inspiracje

Tatuaż pod biustem, choć jest to dość nowy trend, to cieszy się wśród pań coraz większą popularnością. Nie jest on widoczny na co dzień, co okazuje się być bardzo atrakcyjne. Wiele pań ceni sobie takie rozwiązanie. Pragną one bowiem posiadać tatuaż, ale nie chcą się z nim obnosić. Na popularność tatuaży pod biustem z pewność wpływ ma fakt, że na taki znak decyduje się coraz więcej gwiazd. Jakie zatem wzory cieszą się dziś największym zainteresowaniem?

Tatuaż pod biustem – dlaczego właśnie tam?

Tatuaże pod biustem charakteryzują się dyskrecją. Dla szerszej publiczności są one niewidoczne. Może poza okresem letnim, kiedy ze względu na temperaturę ubiera się dość skromne ubranie. Jak wspomniano, moda na tatuaże pod biustem pojawiła się wraz z tym, jak na taki krok decydowało się wiele gwiazd show-biznesu. Wiele pań zastanawiając się nad zrobieniem tatuażu, rozważa, czy zrobienie go właśnie w tym miejscu boli. Miejsce pod biustem jest bowiem dość wrażliwe. Decydując się zatem na tatuaż w tym miejscu, trzeba liczyć się z tym, że bólu się nie uniknie. Oczywiście każda z pań może mieć inny próg odporności. Jedna będzie odczuwać większy, inna mniejszy ból.

Jaki tatuaż wybrać pod biustem?

Na wstępnie zaznaczyć trzeba, że decydując się na tatuaż pod biustem, warto dokładne zastanowić się wzorem. Tatuaż pozostanie bowiem już na całe życie. Choć osoby postronne mogą go nie widzieć, to kobieta, która go nosi, będzie go widzieć codziennie. Ważne jest zatem, aby dobrze się z tym czuła. Czy istnieje ponadczasowy tatuaż pod biustem? Uniwersalnego wzoru dla każdej kobiety nie ma. Decydując się na konkretny wzór ważne, aby pasował on do kobiety, która zamierza go nosić. Istotny jest charakter osoby i choćby to, co po prostu lubi. Dziś dużą popularnością cieszą się przede wszystkim wzory delikatne, subtelne i łagodne w kształtach i formie. Innymi słowy, dobrze, jeśli tatuaż pod biustem kojarzył się z kobiecością. Najczęściej tatuaże pod biustem są poziomie i obejmują obszar tuż pod samym biustem. Czasem wzór zaczyna się między piersiami i schodzi w dół. Inspiracje tatuażu pod biustem są bardzo różne. Kobiety często decydują się na motyw kwiatowy. Możliwości jest tu jednak dużo więcej.

Jaki napis pasuje pod biustem?

Oprócz wzorów panie często decydują się także na umieszczenie napisu pod biustem. Zaletą takiego tatuażu jest to, że może być on bardzo spersonalizowany. Może być to pojedyncze słowo bądź całe zdanie. Wszystko jest kwestią kreatywności i pomysłowości. Czasem panie decydują się na napis, który zrozumiały jest dla wszystkich, a czasem na wzór dość tajemniczy, który zrozumiały jest jedynie dla niej bądź tylko dla wybranej grupy osób. Ważne jest jednak, aby napis był czytelny. Tatuaż pod biustem kolorowy czy czarny tatuaż pod biustem? Niezależnie od tego, czy ma być to wzór, czy napis, to nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od indywidualnego gustu każdej z pań.
 

komenatrz

Leave a Comment